Co warto zrobić, kiedy chcesz aby wasza miłość wciąż trwała?
Erotyczne poradniki

Co warto zrobić, kiedy chcesz aby wasza miłość wciąż trwała?

Niewiele par zdaje sobie sprawę, że po ślubie muszą ciężej pracować, aby ich związek był normalny, ponieważ większość po prostu zaczyna zajmować się sobą – przez co najczęściej dochodzi do rozłamu w związku. Jak więc zrobić, aby wasza miłość wciąż trwała? O tym dowiesz się już za chwilę!

Co warto zrobić, kiedy chcesz aby wasza miłość wciąż trwała?

Główna przyczyna rozwodów – brak komunikacji

Rozstania wśród par mogą być spowodowane złą komunikacją. Nie oznacza to milczenia, ponieważ na przykład niekoniecznie rozumiesz, co mówi do ciebie twój partner. Jednym z powodów jest to, że ludzie często koncentrują się na rozwijaniu własnych opinii, a nie na tym, co partnerzy chcą osiągnąć – prawdziwy cel rozmowy wtedy bardzo różni się od zamierzonego. Mówiąc, po prostu przekonujesz partnera, aby uwierzył w to, co Ty myślisz. W rezultacie często nie słyszymy argumentów drugiej połowy, przez co cała rozmowa kończy się kłótnią – i nikt do niczego nie dochodzi. Dlatego też postaraj się dbać o to, aby wysłuchać partnera, a później powiedzieć to, co tobie leży na wątrobie.

Flirtowanie to dobry sposób na rozluźnienie atmosfery

Dobrze jest nadal flirtować, więc znacznie łatwiej jest nakłonić partnera do rozmowy – a później do seksu. Przecież jeśli rozmowa jest prowadzona we właściwy sposób i używamy odpowiednich słów – to masz sporą szansę na to, że jeśli twój partner jest niechętny na rozmowę, to najpierw przyjdzie seks – a później będziecie konwersować.

Używajcie seks zabawek!

Używanie seks zabawek znacznie podniesie temperaturę w sypialni – nie musisz tak naprawdę korzystać z nie wiadomo jakich sprzętów – zwykła packa może wystarczyć, aby naprawdę zmienić sytuację w sypialni na gorętszą.

Rozmawiajcie na tematy, na które wcześniej obawiałeś się rozmawiać

Często jako ludzie dorośli sami sobie stawiamy ściany, które ciężko przeskoczyć. Wiele osób zapomina, że w związku należy zrealizować nie tylko nasze marzenia, ale także wizję szczęśliwego życia z partnerami. Niestety w relacjach międzyludzkich musisz nauczyć się wyrażać swoje potrzeby, oraz rozmawiać z partnerem/partnerką na tematy, które wcześniej wydawały ci się tabu. Tylko w ten sposób możesz sam zaufać w pełni, oraz zdobyć zaufanie tego drugiego człowieka.