Erotyczne poradniki Sex blog

Czy gadżety erotyczne pozwolą Wam na nowo podnieść temperaturę w sypialni?

Po kilku/kilkunastu latach naszego związku sytuacja w łóżku staje się coraz bardziej monotonna oraz coraz rzadziej podejmujemy się zaspokojenia swoich potrzeb. Przebywając ze sobą codziennie, spędzając ze sobą każdą wolną chwile oraz każdą noc pociąg seksualny zanika. W naszym związku znika iskra, spada temperatura w sypialni i zaczynamy szukać odskoczni na portalu typu erodate. Jak zapobiec ochłonięciu zapału swojego partnera oraz pobudzić go na nowo na odkrywanie swojego ciała i przyjemności? Oczywiście jak na wszystko znajdzie się na to sposób. Jednakże sposób ten trzeba spersonalizować do konkretnej osoby oraz jej preferencji, fetyszów. 

Gadżety erotyczne sposobem na pobudzenie zmysłów

Na rynku znajduje się multum gadżetów erotycznych do wyboru. Nie przez przypadek. Każda osoba jest inna, ma inne wariactwa w głowie i powinno się je dobrać właściwie. Gadżety erotyczne mogą sprawić, że seks będzie o wiele bardziej przepełniony emocjami, których nam brakowało w łóżku. Wprowadzenie nowości w życie łóżkowe samo w sobie da upragnione efekty. Z gadżetami możemy skupić się również na dłuższej grze wstępnej. Dzięki nim  nie będzie ona nudna, szybka i przewidywalna lecz zdecydowanie pełna przyjemności. Tym sposobem jesteśmy w stanie wydłużyć czas gry wstępnej i sprawić, że będzie to najprzyjemniejsza część seksu, tym sposobem przygotować się do upojnej nocy. Gadżety erotyczne wprowadzają nas w zupełnie inny świat erotyzmu, pobudzają zmysły , o której wcześniej nie mieliśmy pojęcia oraz jesteśmy w stanie odkryć nasze preferencje, co nas najbardziej podnieca. 

Badając swoje ciało i odkrywając nowe informacje na jego temat jesteśmy w stanie wykorzystać to w kolejnych stosunkach seksualnych, dzięki czemu kompletnie odmieni to nasze życie seksualne z partnerem. Wybór jest ogromny, dlatego sami jesteśmy w stanie dokonać decyzji co jest dla nas najlepsze i najbardziej efektowne. Czy są to erotyczne stroje, piórka do łaskotania partnera/partnerki w miejscach intymnych, a może kajdanki, by dodać troszeczkę dreszczyku emocji i wziąć górę nad partnerem/partnerką.

Czym kierować się przy wyborze gadżetów erotycznych 

Jak już wcześniej zostało wspomniane każdy gadżet powinien zostać wybrany w myśli o danej osobie i jej preferencjach. Każdy z nas posiada jakieś swoje fetysze, lecz również lęki. Musimy wziąć pod uwagę to jeżeli ktoś owe lęki posiada. Jest to bardzo ważne jeżeli liczymy na pozytywny efekt, a nie wywołanie strachu u partnera/partnerki oraz szybkie zakończenie zabawy. Co może spowodować, że nasza sytuacja łóżkowa zamiast się poprawić to zdecydowanie się pogorszy. Użycie kajdanek do uruchomienia partnerki/partnera trzeba dobrze przemyśleć, ponieważ nie każdy lubi być skrępowany oraz nie mieć kontroli nad swoimi rękami/nogami oraz nad tym co się dzieje. Opaski na oczy mogą wzbudzić odrobinę adrenaliny i ciekawości co wydarzy się dalej jednakże niektórzy z nas wolą brać czynny udział w seksie oraz rozkoszować się widokiem ciała oraz procesu stosunku płciowego, który sam w sobie jest podniecający.