Erotyczne zabawki – które warto wybrać?
Porno tematy

Erotyczne zabawki – które warto wybrać?

Początkowy wybór seks zabawek jest zawsze dość ciężki – w końcu nic dziwnego, z racji tego, że na rynku zabawek erotycznych jest tak wielki wybór. Które seks zabawki warto więc wybrać? O tym dowiesz się już za chwilę!

Erotyczne zabawki – które warto wybrać?

Wibratory

Wibratory to doskonały wybór zarówno dla par jak i osób samotnych. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale mogą również służyć jako sposób na dopełnienie aktu. Najlepszym przykładem są wibratory, które można założyć na penisa, które mają za zadanie po penetracji masować wibracjami łechtaczkę partnerki. Uzyskanie przyjemności i orgazmu niekoniecznie oznacza natychmiastową penetrację w przypadku wibratorów, więc różnorakie modele mogą dostarczyć ci innej przyjemności.

Olejki do masażu

Naturalnie olejki eteryczne służą głównie do masażu erotycznego. Dodatkowo jest to prezent, który możesz dać komuś, podczas obecności innych osób, i nikt nawet nie zorientuje się, że możesz go wykorzystać do zabawy w łóżku. Dlatego jest to sposób na relaks i rozrywkę.

Pejcze

Pejcze to także ciekawa opcja do gry wstępnej, ponieważ wiele kobiet twierdzi, że lubi przyjmować klapsy od swoich partnerów. Klapsy mogą być bardzo ekscytującym doświadczeniem w grze wstępnej. Dla początkujących najlepszym rozwiązaniem są packi. Dzięki ich zastosowaniu łatwo jest kontrolować siłę uderzenia. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, takie zabawkierotyczne jak bicze są bardziej odpowiednie, chociaż tu trzeba już uważać, bo bardzo łatwo możesz skrzywdzić partnerkę. W końcu BDSM nie jest dla wszystkich.

Opaski na oczy

Opaski są często pomijanym przez początkujących gadżetem, choć z drugiej strony należy pamiętać o tym, że można ją łatwo połączyć z bielizną erotyczną, przez co stanie się ona ekscytującym dodatkiem, który pobudzi Twoje libido i zachęci twojego partnera do działania.

Korki analne

Korki zdobyły przede wszystkim sporą popularność ze względu na to, że dzięki temu partnerka może ,,dorobić” sobie w ten sposób ogon, który dopełni jej przebranie erotyczne. Oczywiście nie tylko z tego powodu korki analne są coraz bardziej popularne, ponieważ dzięki nim kobieta wydaje się też ,,ciaśniejsza”, zwiększając przyjemność z seksu.

Afrodyzjaki

Wiele osób uważa, że afrodyzjaki nie działają, jednakże ich działanie jest potwierdzone przez niezależnych badaczy – dodatkowo dla niedowiarków, radzimy zakup próbek i przetestowaniu ich na własnej skórze. W końcu to kosztuje niewiele, a może pomóc ci odkryć zupełnie inny świat zapachów, który będzie prawdziwym magnesem na kobiety.