Erotyczne poradniki Sex blog

Gdzie szukać prawdziwej miłości?

Wszyscy w duszy marzą o wielkiej miłości, takiej spełnionej, na całe życie. Dla wielu ludzi, zwłaszcza kobiet, założenie rodziny jest priorytetem, dla mężczyzn też, choć w ich przypadku, często mocniej stawiają na zrobienie kariery zawodowej. Gdzie szukać tej jedynej, tego jedynego na całe życie? Odpowiedzi jest wiele, jednak czy jest jakaś najwłaściwsza?

Gdzie znaleźć tę jedną jedyną osobę, z którą spędzimy resztę naszego życia?

Ludzie często poznają się na zakupach, panie niejednokrotnie chadzają na wypady, gdzie poszukują mężczyzn pełnych pasji do sportu, dla których dbanie o zdrowie nie stanowi jedynie pustego sloganu. Warto udać się do restauracji, dosiąść się do osoby samotnie konsumującej posiłek, delikatnie zapytać o preferencje kulinarne. Do tego typu miejsc chadzają z reguły osoby, dla których kwestie zdrowotne uznawane są za priorytet. Niejednokrotnie jest tak, że mężczyzna, który lubi dobrze zjeść, potrafi również doskonale gotować. Wiele znajomości jest zawieranych przez Internet, jednak w tym przypadku należy zachować daleko idącą ostrożność. Wiele wspaniałych osób poznajemy w szkole, bądź w trakcie studiów wyższych. W momencie, gdy kobieta zauroczy się w którymś panu, może wziąć u niego korepetycje, w ten sposób zaistnieje szansa na stworzenie fajnej relacji, która z czasem ma szansę przeistoczyć się w coś więcej. Wiele par poznaje się w miejscu pracy, choć czasem takie relacje są trudne, zwłaszcza gdy obiektem westchnień jest przełożony. Wiele związków zaczyna się od spotkania wspólnych znajomych. Osobę na całe życie możemy spotkać w zasadzie wszędzie, może to być sklep spożywczy, a może to być jak w przypadku filmu 'Gorzkie gody' Romana Polańskiego, autobus, reguła jest w zasadzie jedna, powinniśmy być otwarci na poznanie tej drugiej osoby.

Na co warto zwracać uwagę?

Kobiety powinny zwracać uwagę, czy mężczyzna traktuje je z należytym szacunkiem, czy za plecami nie rzuca seksistowskich żartów, czy dotrzymuje danego słowa, czy jest pociągający, nie zawsze musi być niezwykle przystojny, czasem jest tak, że mężczyzna pewny siebie, przebojowy, z poczuciem humoru, okaże się lepszym partnerem w związku i w łóżku, niż zdziecinniały albo narcystyczny Apollo. Mężczyźni przy wyborze partnerki powinni zwracać uwagę na to, jaka ona jest, czy jest czuła, namiętna, jakie ma nastawienie do świata i do ludzi, piękno fizyczne z czasem przestaje pełnić aż tak istotną rolę. Partnerzy powinni być dopasowani w łóżku, gdyż seks, choć nie najważniejszy pełni ważną funkcję w związku, nie da się zbudować idealnego związku jedynie o fundament seksu, jednak nie utrzyma się relacji miłosnej, gdy ta sfera całkowicie szwankuje.

Podsumowanie

Miłości na całe życie możemy szukać wszędzie. Czasem jest tak, że możemy poszukiwać poprzez portale, przez wspólnych znajomych i nagle tę jedną osobę na całe życie spotkamy w sklepie spożywczym. Musimy trzymać się pewnych zasad, nie filtrować z osobami zajętymi, być nastawionym pozytywnie, nie odmawiać sobie prawa do miłości.