Erotyczne poradniki

Jak dbać o małżeństwo – co robić, aby przetrwało jak najdłużej

Małżeństwo to piękna rzecz. Dwoje osób chcących się związać na resztę życia, patrząc tylko na siebie i złączając się ,,w jedność” na długie lata, na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, w biedzie i bogactwie. Ale jak dbać o małżeństwo, aby przetrwało ono jak najdłużej

Jak dbać o małżeństwo – co robić, aby przetrwało jak najdłużej

ROZMOWA. O. ZWIĄZKU.

Życie uczy nas różnych rzeczy, ale to zależy wyłącznie od nas, jakie wnioski z niego wyciągniemy. Musimy pamiętać o tym, ponieważ każdy, kto jest przynajmniej po kilku związkach, powinien pamiętać o tym, że najważniejsza w związku JEST ROZMOWA Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM. Tak, piszemy to tak celowo, z tego powodu jak wiele osób tego po prostu nie dostrzega. Przecież skoro uprawiamy ze sobą seks, całujemy się, opowiadamy sobie nawzajem swoje sekrety, to chyba logicznym jest to, że należy też rozmawiać o tym, jak ta relacja między nami przebiega?

Nie do pomyślenia dla nas jest założenie sobie nawzajem obrączek ślubnym, jeśli chociaż raz w tygodniu nie porozmawiamy z przyszłym wybrankiem serca co nas w sobie nawzajem denerwuje, czego nie lubimy, oraz jak się czujemy. To często niby wychodzi ,,mimowolnie” ale jeśli nie będziemy chcieli włożyć pracy w nasz związek, aby się rozwijał tak jak powinien, oraz żeby po prostu dalej istniał, to ten związek się po prostu rozpadnie, a chyba nie chcemy do tego dopuścić, prawda?

Wspólne zajęcia – świetny pomysł na wzmocnienie więzi

Pamiętajmy, że w związku jesteśmy razem. Każdy ,,mądry” związek, wie o tym, że każdy partner ma swoje wady i zalety, w jednym miejscu jest słaby, w innym błyszczy, dlatego dobry partner uzupełnia braki drugiego partnera, przez co mają wszystkie ,,bazy kryte”. No ale my nie o tym, wspólna aktywność (treningi, chodzenie po górach, podróżowanie) to świetny pomysł na to, aby utrzymać związek w odpowiedniej kondycji, z racji tego że łatwiej nam będzie otworzyć się i rozmawiać ze sobą, podczas gdy robimy to, co oboje lubimy robić.