Jak poderwać kobietę?
Erotyczne poradniki

Jak poderwać kobietę?

Wiele facetów zastanawia się, jaki jest najlepszy sposób na to, aby odpowiednio poderwać dziewczynę. Na samym starcie możemy już wam powiedzieć, że nie ma uniwersalnego sposobu, jednakże możemy wam podpowiedzieć o tym kilka rzeczy. Zapraszamy do lektury!

Jak poderwać kobietę?

Inicjatywa – mało która kobieta z nią wyjdzie.

Jeśli nie potrafisz wyjść z inicjatywą do kobiet, to twoje szanse na uwiedzenie jakiejś w tym momencie są bliskie zeru, ponieważ mało która kobieta wyjdzie ci naprzeciw i zacznie rozmowę pierwsza, ale uwierz mi, zazwyczaj będzie to osoba z nieciekawym podejściem do życia bądź też po przejściach, dodatkowo zapewne średnio urodziwa, dlatego też warto jest trenować, po prostu podchodzenie i inicjację rozmowy z kobietami. Nieważne czy spojrzy na ciebie dziwnie a następnie nic ci nie powie, czy też nie, ważne jest po prostu pokazanie, że się tego nie boisz. Jeśli będziesz to regularnie ćwiczył, to za którymś razem się po prostu uda i uwiedziesz kobietę swoich marzeń!

Zanim zaczniesz biegać, musisz nauczyć się chodzić, z racji tego że tak samo jest z rozmową z kobietami. Prostym i efektywnym sposobem na to, aby się nauczyć rozmowy z kobietami, jest zapytanie się o czas, przechodzącej obok kobiety. Przykładowa sytuacja może wyglądać tak : idziesz przez miasto, widzisz piękną pannę, podchodzisz do niej i pytasz się o czas. Jeśli ci odpowie, świetnie, jeśli masz ochotę to ciągniesz rozmowę dalej, jeśli nie jest zainteresowana – trudno, przecież tylko prosisz o czas. Najlepiej robić to tak długo, aż wreszcie zniknie ten strach spowodowany rozpoczynaniem rozmowy przez ciebie.

Lepiej będzie, jeśli dobrze wyglądasz

Panie bardzo często mówią, że liczy się wnętrze, ale chyba zapominają dodać że to chyba chodzi tylko o kobiece wnętrze, a nie mężczyzny, więc jeśli chcesz mieć powodzenie u kobiet, to lepiej żebyś był wysoki, miał ładną twarz oraz był muskularny. Jeśli tego nie masz, to masz kłopot, ponieważ sporo kobiet na samym starcie po prostu nie będzie zainteresowana, z racji tego że na przykład kobiety nie lubią chodzić z osobami mniejszymi od siebie.

Oczywiście, chodzenie w drogich ciuchach oraz ćwiczenia ci pomogą wyglądać lepiej, ale pewnych aspektów jak niski wzrost raczej nie zmienisz, prawda? Dlatego też musisz popracować nad umiejętnościami, które możesz zmienić, jedną z nich jest na pewno umiejętność rozmowy, czyli po prostu wypowiadanie się swobodnie na każdy temat w taki sposób, aby zaimponować kobiecie.

Źródło : https://filmy-porno.net.pl/