Erotyczne poradniki Sex blog

Seks bez zobowiązań – jak się do niego przygotować?

Seks bez zobowiązań cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Nie ma się temu co dziwić, bo każdy z nas potrzebuje fizycznej bliskości. Nie wszyscy mają natomiast możliwość i ochotę do nawiązywania poważniejszych relacji. Trzeba mieć jednak świadomość tego, jak przygotować się do uprawiania seksu bez zobowiązań. Najważniejsze są kwestie związane z naszym własnym bezpieczeństwem. 

Atmosfera jest bardzo ważna 

Każdy, komu zależy na uprawianiu seksu bez zobowiązań, powinien zatroszczyć się o odpowiednią atmosferę. Większość osób umawia się na zbliżenie w hotelu bądź w prywatnym mieszkaniu. Wybór miejsca zależy wyłącznie od naszych osobistych preferencji. Musimy mieć jednak świadomość tego, że sex randki wymagają właściwej oprawy. Warto byłoby postarać się chociażby o jakiś alkohol, który umożliwi rozluźnienie atmosfery. Jest to istotne szczególnie wówczas, gdy umawiamy się z całkiem obcą nam do tej pory osobą. Miejmy na uwadze także to, aby zadbać o komfort. 

Przydatne mogą okazać się więc gadżety erotyczne od loris.pl, jak również lubrykanty. Najlepiej sprawdzą się lubrykanty naturalne, na przykład na bazie wody. Jeśli ich użyjemy, najprawdopodobniej nie będziemy musieli obawiać się żadnych podrażnień ani zaczerwienienia.

Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie

Jeżeli zależy nam na spotkaniu na seks, musimy pamiętać także o tym, aby zatroszczyć się o swoje własne bezpieczeństwo. Najważniejsze jest to, aby właściwie się zabezpieczyć. Dotyczy to przede wszystkim chorób przenoszonych drogą płciową. Na tym jednak nie koniec. Zdecydowana większość osób nie chciałaby także, aby finałem sex randki była nieplanowana ciąża. 

Wydaje się, że najlepszym pomysłem będzie po prostu kupno prezerwatyw. Stanowią one zabezpieczenie nie tylko przed ciążą, ale również i przed chorobami wenerycznymi. Jeżeli mamy uczulenie na lateks, zadbajmy o kupno prezerwatyw bez lateksu. W przeciwnym bowiem razie, o udanym seksie mowy być niestety nie może. Pamiętajmy także o tym, aby prezerwatyw poszukiwać w aptece.