Zdrada partnera – jak sobie z tym poradzić?
Porno tematy

Zdrada partnera – jak sobie z tym poradzić?

Niestety, ale większość aktywnych seksualnie osób na tym świecie uczucia zdrady doświadczy. W końcu ludzie nie są przystosowani do tego, aby zachować sobie wierność do życia, tak jak niektóre zwierzęta. Ale jak powinniśmy zareagować na to, kiedy przyłapiemy naszego partnera na zdradzie?

Zdrada partnera – jak sobie z tym poradzić?

Postaraj się nie reagować zbyt silnie

Jeśli odkryjemy zdradę naszego partnera, to również chwila, w której możemy zrobić coś wyjątkowo głupiego (na przykład okaleczyć bądź też zabić naszego byłego już partnera) dlatego też, najlepiej jest nie wpadać w szał (wiadomo, jest to naprawdę trudne, przecież właśnie dowiedziałeś/aś się o tym, że twój partner tak naprawdę chce kogoś innego niż ty). Nie warto słuchać ,,tłumaczeń” – najlepiej jest się odciąć się od tego, choć na chwilę, spojrzeć na to wszystko z boku, pomyśleć, i dopiero wtedy działać. W końcu życie potrafi w jednym momencie dać nam cukierek, a w następnym go zabrać, jednocześnie robiąc nam krzywdę.

NIGDY nie wybaczaj zdrady

Wybaczenie zdrady nie ma sensu, z racji tego że skoro raz tak się stało, to jest spora szansa na to, że twój ,,partner” zrobi to znowu. Dlatego też, jeśli przyłapiesz go/ją na zdradzie, zerwij z nim od razu, będziesz miał nerwów, wiadomo boleć będzie, ale miejmy nadzieje mniej. W końcu to nie jest kiepska historia pod filmiki erotyczne, tylko twoje, prawdziwe życie, więc nie powinieneś/aś liczyć na to, że jeśli wybaczysz swojemu ex, to już więcej cię nie zdradzi. Niestety, ale w realnym świecie, to tak nie działa, ponieważ jest prosta zasada – jeśli ktoś zrobił już coś raz, to zapewne zrobi to znowu. Również eksperci z dziedziny psychologii przestrzegają przed powrotem do byłego partnera, z racji tego że ludziom bardzo ciężko jest się zmienić, a my tak naprawdę będziemy ranić siebie nawzajem jeszcze bardziej. Lepiej jest po prostu zapomnieć o tej osobie, na pewno przez pewien czas będzie nas to bardzo bolało, ale nadejdzie taki dzień, kiedy pojawi się ktoś nowy, w którym będziemy mogli zakochać się na całe życie.

Odetnij się od ex

Zablokowanie jej/go na wszystkich mediach społecznościowych to w dzisiejszych czasach podstawa po takiej ,,akcji”. Oprócz tego, należy powiadomić wszystkich swoich najbliższych, że twój partner cię zdradził. Wiadomo, jest to bolesne, ale jeśli tego nie zrobimy, to byłemu partnerowi otwiera się wtedy droga, aby jeszcze bardziej namieszać w naszym życiu. Dobrym pomysłem jest również udanie się do rodziny lub do przyjaciół, aby o tej sytuacji im opowiedzieć, i się po prostu ,,,wypłakać”. Następnie pozbądź się wszystkich zdjęć, prezentów oraz innych rzeczy, które od niego/niej dostałeś/aś na przestrzeni czasu w którym byliście razem.